+38 044 270 6044
Желаете отдохнуть, ЗВОНИТЕ
Авиа туры Уикенд в Брюсселе "Standard" (с авиа-перелетом)

636

4 дня / 3 ночи

Фламандские кружева: Брюссель-Брюгге (с авиа-перелетом)

688

5 дней / 4 ночи

Средневековая Сага: Брюссель-Гент (с авиа-перелетом)

688

5 дней / 4 ночи

Влюбленные в Брюссель "Standard" (с авиа-перелетом)

635

6 дней / 5 ночей

Уикенд в Брюсселе "Light" (с авиа-перелетом)

504

4 дня / 3 ночи

Влюбленные в Брюссель "Light" (с авиа-перелетом)

593

6 дней / 5 ночей

Две души - одно королевство (Брюссель, Брюгге, Гент) - с авиа-перелетом!

831

7 дней / 6 ночей

Авиа туры

4500

1 дня / 0 ночей

Double Trips: Амстердам + Брюссель (с авиа-перелетом!)

1103

7 дней / 6 ночей

Список документов для посольства Бельгии


Ознакомтесь со списком документов для подачи в посольство Бельгии. Оформлении визы в Бельгию только под туры, бронирование гостинниц и авиабилетов!

Получение визы в Бельгию закончится для вас успехом, если вы будете придерживаться правил при сборе необходимых документов.

 

 

Для запиту на туристичну візу до Бельгії наступні документи мають бути подані Вами до посольства :

  • Дійсний проїзний документ (наприклад закордонний паспорт), в який може бути проставлена віза. Термін дії даного документу має бути на 3 місяці довшим за термін дії візи.
  • Будь ласка, надайте дві копії першої сторінки закордонного паспорта та по одній копії Шенгенських віз, виданих протягом останніх 3 років.
  • Анкета на отримання візи, заповнена належним чином і підписана; а також 2 недавні однакові та схожі фотографії прохача.
  • Детальна програма вашого туристичного перебування, бронювання готелю з доказом попередньої оплати, або ж доказ того, що ви будете проживати у приватної особи і т.д.
  • Документи, які засвідчують ваше достатнє фінансове забезпечення (деталізована банківська виписка про стан рахунку за останні 3 місяці...).
  • Підтвердження бронювання квитків в обидва кінці. Після отримання позитивного рішення відносно вашого запиту, посольство може запросити підтвердження купівлі іменних квитків.До моменту отримання відповіді не слід купувати квитки.
  • Підтвердження того факту, що на час своєї подорожі прохач підпадає під дію медичної страховки, індивідуальної або колективної, яка покриває ймовірні витрати на репатріацію, спричинену медичними факторами, а також невідкладні витрати на медичне обслуговування. Дана страховка може бути придбана на території України особисто прохачем, або ж запрошуючою стороною на території відповідної іноземної держави. Страховка має діяти на всій території Шенгенської зони і має покривати весь період перебування прохача за кордоном. Мінімальна страхова сума – 30 000 євро.Рекомендовані документи:

  • Довідка з місця роботи, в якій  зазначено, що за заявником зберігається робоче місце на період подорожі до Бельгії та довідка про відпустку.


У випадку, якщо заявник є приватним підприємцем, потрібно надати копію свідоцтва про державну реєстрацію приватного підприємства.
У випадку, якщо заявник є пенсіонером, потрібно надати копію пенсійного посвідчення.
У випадку, якщо заявник навчається, потрібно надати  оригінал довідки з університету.


Перераховані вище документи є базовими документами для запиту на візу. Посольство Бельгії чи уповноважена консульська установа залишають за собою право вимагати від заявника надання додаткових документів.


 

СТАТЬИ О ТУРИЗМЕ


Тур по Киеву. Отдых в Киеве. Глазами российских туристов
Киев — это образцовая Украина. Город Киев стоит посреди реальной украинской степи с украинским Днепром, украинскими хуторами и мазанками.
Все на Родос? Ок!
Родос. Неправдоподобно голубое небо, солнце, красный кабриолет несется вдоль лазурного моря… Родос. Совсем как в американском кино или рекламном ролике. Родос - все это было на самом деле, и за рулем сидела я. Весь Родос можно исколесить за пару часо
Город Прага: столица 100 башен, алхимиков и пивоваров
В Злату Прагу приезжают в свадебное путешествие молодожены. Родители с детьми, любуясь готическими соборами и изучая устройство рыцарских доспехов, открывают здесь для себя неизвестные страницы истории. Молодежные компании устраиваются
Пивные грезы Праги
Что такое Прага? Как что - Старый город: Кафка, Рильке, Киш и Цветаева... Нет, нет! Прага - это полторы тысячи ресторанов: жаркое из свинины, кнедлики, Бехеровка и Пльзеньское. Практически все, кто собирается в Чехию, едут туда, хотя бы отчасти, из-з
Остров Корфу в Греции. Настоящий красавец…
Он очаровывает и покоряет всех, кто прибывает к его берегам. Остров-красавец Корфу, утопающий в зелени и залитый солнцем, с изрезанными, словно кружева, берегами заливов, - место мифическое. Он появился на исторической сцене в древнейшие времена. Име
Израиль. Из пустыни - с любовью…
Пустыни в Израиле - это не унылые тонны песка, а разноцветные горы, глубокие каньоны и пещеры, созданные ветром, водой и временем. Это тщательно отрегулированный живой мир, не пустота, а простор, побуждение к созерцанию.