Курс валют:
21.05.19
$ = 27.54 грн
€ = 30.74 грн
+38 (044) 290 48 38
Желаете отдохнуть, ЗВОНИТЕ
Поиск тура

Катарські авіалінії вже тут!

2017-09-19

Одна з найкращих авіаліній світу Qatar airways впевнено та помпезно заходить на український ринок.111
 
І в першу чергу це означає, що буде популяризуватись для українців країна Катар, як місце відпочинку і проведення відпусток. Тобто тури в Катар будуть популярніші ніж раніше. Чим цікава ця країна, і що нового ми можемо там побачити. Насправді - неймовірно цікава!
 
В першу чергу це дуже багата країна, мало хто працює взагалі, а жінки практично не працюють зовсім, їхня основна задача - вдало вийти заміж і цього вже достатньо. Хоча це зовсім не значить, що працюють без відпочинку їх чоловіки, для того, щоб їх забезпечити. Чоловіки працюють теж дуже мало. Вони багаті тому, що просто громадяни Катару, найбагатшої арабської держави, і за законом одержують свою долю, частину національного багатства країни.
 
Працюють приїжджі, і їм платять теж ну дуже пристойно. Аналогічно до ОАЕ, зовсім недавно Катар був просто пустелею. Тут немає річок і зелені. Довший час Великобританія викачувала там нафту на свою користь, і лише коли Катар звільнився з під засилля Великобританії - почав розвиватись на очах. При тому, що в країні процвітає монархія, просто монарх в Катарі дуже людяний та турботливий, і дійсно добробут своїх громадян бачить своїм довічним обов’язком.
 
Між Катаром і ОАЕ постійно існує конкуренція за першість. Так Доха стала нагадувати Дубай, своїми скляними хмарочосами на набережній Корніш. Не просто хмарочоси, а з нестандартними архітектурними рішеннями.
 
Тури в Катар це ще і прекрасна можливість на деякий час втекти від української зими, адже там в цей час - тепло і сухо. Міста переповнені шикарними автівками, які колесять уздовж красивої затоки. Море поруч з курортами підігрівається до 30 градусів. Кондиціонери працюють на повну потужність у всіх публічних місцях і готелях.
 
Крім відпочинку, тут є що подивитись, наприклад національний музей Катару - надзвичайно красива будівля, яка є колишнім палацом шейха! Морський музей всередині з арабськими кораблями натуральної величини. Це неймовірне видовище. Вразить Вас і великий акваріум, просто очі розбігаються від зібраного тут підводного світу Перської затоки.
 
Насправді нафта зробила з цієї країни справжню цукерку, і вона чекає на новий потік туристів.
 
А ми пакуємо валізи? Та телефонуємо своєму улюбленому туроператору.
 
Тури в Катар дивіться тут
 


Катар - СТАТЬИ О ТУРИЗМЕ

Катар, информация о стране, информация о турах и отдыхе в Катаре
Туры в Катар выбирают для себя истинные туристы-гурманы. Эта страна принадлежит к ряду стран, которые не так просто найти на карте мира с первого раза. До 20 века европейские путешественники практически не знали о том, что это крошечное государство с