+38 044 270 6044
Желаете отдохнуть, ЗВОНИТЕ
Поиск тура

Наш соціальний тур в Кенію - допомога діткам

2018-06-11

Ми дуже цього чекали, і цей момент настав. Перший турист з України відправився в соціальний тур в Кенію, по запропонованому нами маршруту.

https://www.saga.ua/667_turns_showturn_4410.html

 

Ми створили даний тур для того, щоб допомагати притулку сиріт в м. Кісуму, Кенія.  Туристи мають можливість крім сафарі і відпочинку на пляжі, включити в свій тур по Кенії відвідини притулку, допомогти діткам навчитись чомусь новому, уділити їм час, привезти допомогу, також передати допомогу від нас (за бажанням). Це проект, на якому ми не заробляємо, туристи оплачують своє перебування в соціальному турі безпосередньо на місці.

Дякуємо нашому туристові Андрію з Західної України, який вирішив провідати притулок, а також надав нам 10 кг свого багажу для передачі канцтоварів і взуття діткам. Ну і звісно солодощів.

Минулого року ми передали діткам 90 кг допомоги, до збору якої долучались туристи, друзі з соц. сіток., хороші і небайдужі люди!

Ви теж можете запланувати собі цю нестандартну подорож, і ми з радістю Вам в цьому допоможемо. Також Ви можете передати допомогу дітям через нас і наших туристів.

 

керівник проекту - Аліна Руданець, директор ТОВ  ТО "Сага ТМ" 

 

менеджер по Кенії - Оксана Наумова

 

 

 Кения - СТАТЬИ О ТУРИЗМЕ

Заповедники Восточной Африки
Вы, никогда не бывавший на Черном континенте – закройте глаза и представьте себе Африку. Какую картинку рисует ваше воображение? Заповедные зоны и заповедники, наверняка бесконечные просторы слегка пожухлой травы, кое-где украшенные...
История Кении
Второй поток пришельцев появился в Кении в первом тысячелетии до н.э., и тогда же была заселена большая часть центральной Кении.
Сокровища Кении: чудеса с длинными шеями и пятнистые загадки
Волей случая, из-за обильных тропических ливней, размывших аэродромы, мне пришлось «куковать» в одном из прибрежных отелей Момбасы, на песчаных берегах Индийского океана, в окружении пальм и баобабов.
Килиманджаро…
... и там, впереди, он увидел заслоняющую всё перед глазами, заслоняющую весь мир, громадную, уходящую ввысь, немыслимо белую под солнцем, квадратную вершину Килиманджаро