Курс валют:
23.04.19
$ = 28.01 грн
€ = 31.53 грн
+38 (044) 290 48 38
Желаете отдохнуть, ЗВОНИТЕ
Поиск тура
Фильтр

РЕЙТИНГ СТАТЕЙ

Тур в Ізраїль за здоров'ям.


Про це море знає кожен.
Жоден навіть одноденний тур до Ізраїлю не обходиться без його відвідування. Де ще можна полежати на воді почитуючи журнал.
І як пройти повз такого атракціону. Але тур до Ізраїлю на одне з найбільш солоних в світі море купується не тільки для атракціону. Солі цієї водойми лікують багато захворювань.
Відпочинок в Ізраїлі на мертвому морі набуває все більшої популярності. Багато людей що придбали на початку " путівку що горить" на Мертве море оцінюють в належній мірі цей курорт Ізраїлю і прагнуть повернутися ще не раз. Це найбільший у світі оздоровчий водний комплекс. Він розташовується нижче «рівня моря» на 400 метрів. Готелі Ізраїлю які розташовуються і на його берегах спеціально призначені для бажаючих вилікувати самі різні захворювання.
Серед курортів на Мертвому морі слід зазначити Ейн Бокек. У цьому районі розташовується кілька готелів класу люкс. . Вони розташовуються поруч з морем і мають сучасні оздоровчі центри. Медики пропонують бажаючим підлікуватися цілюще грязелікування  і термічні мінеральні джерела, які мають здатність поліпшувати кровообіг знижувати напругу м'язів, зменшувати ревматичні болі. Цілюще сухе і чисте повітря пустелі насичене киснем, бромом і магнієм покращує стан органів дихання. Це повітря покращує стан здоров'я тим хто страждає від астми та захворювань легенів і серця. Промені сонця в цьому місці проходять крізь велику кількість шарів атмосфери. При цьому вони втрачають значну частину ультрафіолетової складової випромінювання, що дає чудову можливість тим кто страждає від шкірних захворювань, та й просто туристам, які хочуть засмагнути без страху отримати сонячний опік, погрітися на сонечку. А сонечко тут світить цілий рік. Тури в Ізраїль на Мертве море це не тільки спосіб підлікуватися, а й прекрасне проведення часу. Цей гостинний курорт Ізраїлю повний привітності і теплоти. Теплоти фізичної і душевної.
З цього району можна їздити на екскурсії як в довколишні місця так і більш віддалені. Благо Ізраїль невеликий за площею, хоча і насичений визначними пам'ятками. Дорожня мережа розвинена добре. Тому відпочиваючим в цьому районі крім лікування будуть запропоновані найрізноманітніші екскурсійні поїздки. Одним з найбільш відомих об'єктів куди прагнуть туристи яки вибрали відпочинок на Мертвому морі є фортеця Масада. Тут на безлюдній скелі Ірод Великий побудував потужну фортецю. У неї можна піднятися на фунікулері, а більш витривалі можуть вибрати підйом по Зміїної стежці, яка прокладена по східній стороні.
Купуючи тур до Ізраїлю, Ви набуваєте шанс стати міцнішим, як тілом так і душею.

СТАТЬИ О ТУРИЗМЕ

Образование в Японии и Южной Корее
Учеба в Японии и Южной Корее. Итак, если Восток - дело тонкое, то Юго-Восток - дело тонкое вдвойне. Над загадкой Японии, Китая и Южной Кореи уже много лет ломают головы специалисты по истории, экономике и социологии. Что
Достопримечательности Будапешта: большие и маленькие
Длинный барак под названием "Купальни Геллерт", в котором человек получает доступ к горячей подземной воде, стоит прямо на набережной, у подножия лесистой горы. Он разделен на две части - турецкую баню и бассейн.
Туризм с целью познать кухни разных стран
Туризм с целью узнать кухни разных стран - это туризм для гурманов. Конечно, мы едим, чтобы жить, а не наоборот. Но все же, нельзя не признать тот факт, что хорошая еда - одно из удовольствий, дарованных нам жизнью.
Достопримечательности Алжира
К достопримечательностям Алжира относятся: многочисленные руины древних городов финикийцев, карфагенян, римлян и византийцев на побережье страны. Столица страны - древний город Алжир, раскинулся амфитеатром на холмах у одноименной бухты. Большинство
Тель-Авив: евреи отдыхают
И для паломников, и для туристов Израиль - это прежде всего святыни и исторические памятники. В Тель-Авиве же нет ни того, ни другого. Это город, где отдыхают и развлекаются
Тирольская песня Австрии
Горнолыжная Мекка - Тироль, выражаясь языком путеводителей, находится в самом сердце Альп в Австрии. Местные склоны, склоны Тироля, одинаково популярны и у профессиональных спортсменов, и у любителей скоростных спусков. В этих местах проходили две зи