Курс валют:
24.01.22
$ = 28.85 грн
€ = 29.85 грн
+38 (067) 384 39 50
Желаете отдохнуть, ЗВОНИТЕ
Поиск тура
Фильтр
Авиа туры Кения: Момбаса. Пляжный отдых. Мини сафари в Кению Сафари – тур в очаровательную Кению! Восточная Африка: Танзания + Кения Cафари по Кении: групповой тур в апреле 2018 В Африку на недельку! Бюджетное сафари + пляжный отдых в Кении. Отдых на пляжах Кении. Кения с отдыхом на побережье Индийского океана. Групповое сафари в сентябре Экстремальный тур: Кения, Танзания и о.Занзибар Свадебная церемония в Кении Соціальний тур в Кенію, ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

Чим цікаві тури в Кенію

Туроператор Сага ТМ уже багато років пропонує Вам тури в Кенію. Перерахуємо лише декілька  причин, через які свідомий любитель подорожувати просто мусить хоча б раз відвідати цю країну. По-перше, це те саме місце, звідки  все починалось: перший, тоді ще страшний і нітрохи не обдарований розумом  гомо сапієнс появився на її безкрайніх просторах. По-друге, цю країну можна з впевнено назвати центром планети — її територією проходить лінія екватора. По-третє, на просторах кенійських безкрайніх національних парків живе і охоче показується туристам славнозвісна «велика африканська п'ятірка»: слон, лев, леопард, буйвол і носоріг (не говорячи  вже про всяку численну партію рідкісних дрібних твариринок типу сурикатів). По-четверте, можна також обрати відпочинок в Кенії, оскільки вона має вихід до Індійського океану, що багатий екзотичною фауною, тому занурюватись там  мають за честь  навіть найдосвідченіші дайвери.
Загалом, фраза магічна Кенія – це зовсім не є рекламне перебільшення: магія тут справді має місце! І обравши тури в Кенію, Ви точно в цьому переконаєтесь.
Тури дивіться тут

Туры в разные страны мира